Be.Eco

zgłoszenie do programu

Poniższy formularz stanowi deklarację udziału Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Be.Eco dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Wybierz interesujące Cię webinaria, podaj swoje dane oraz dane szkoły do kontaktu.


* Prosimy o podanie numeru RSPO placówki.

RSPO to rejestr szkół i placówek oświatowych. Każda znajdująca się w rejestrze instytucja ma własny numer, który pozwala na jej identyfikację. Numer RSPO to kod szkoły, który podawany jest przez uczniów chociażby na egzaminach ósmoklasisty czy w czasie matury. Jeżeli nie znasz numeru RSPO szkoły w której pracujesz, z pewnością uzyskasz taką informację w sekretariacie placówki. Zachęcamy również do skorzystania z publicznie dostępnej wyszukiwarki szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji i Nauki: https://rspo.gov.pl/

 

Dziękujemy za zaintersowanie Be.Eco – wyjątkową inicjatywą edukacyjnym poświęconą edukacji ekologiczno-klimatycznej dla całej społeczności szkolnej, która ma na celu przyczynienie się do lepszego zrozumienia i ochrony naszej planety.

Aby wziąć udział w programie i móc w pełni korzystać z naszych bogatych zasobów edukacyjnych, musisz wykonać kilka prostych kroków.


Zarejestruj się na platformie edukacyjnej

Załóż konto na bezpłatnej platformie edukacyjnej Digital University i dołącz do kursów dla nauczycieli. Wybierz program Be.Eco.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Po udanej rejestracji i aktywacji konta zapoznaj się z układem platformy i wypełnij formularz zgłoszeniowy – zdecyduj czy zgłaszasz się w roli szkolnego koordynatora/koordynatorki czy chcesz po prostu dołączyć do programu

Rozpocznij ekologiczną przygodę

Czas na eksplorację zasobów platformy! Weź udział w webinarach na żywo, obejrzyj nagrania dotychczasowych spotkań, pobierz e-booki i scenariusze lekcji oraz zapoznaj się z materiałami od ekspertów! Każdorazowo po webinarze możesz sprawdzić swoją wiedzę i zdobyć certyfikat uczestnictwa

Dziel się zdobytą wiedzą ze społecznością szkolną

Zachęcaj współpracowników, rodziców, uczniów do założenia konta na platformie, przeprowadzaj lekcje na podstawie gotowych scenariuszy, szerz idee programu w swojej placówce, weź udział w konkursie dla nauczycieli, zachęć uczniów do udziału w konkursie filmowym oraz zdobądź grant dla swojej placówki poprzez zwycięstwo w Turnieju Wiedzy Ekologicznej!

Dziękujemy, że dołączasz do naszej społeczności skupionej na edukacji w zakresie ochrony środowiska, klimatu oraz realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Razem możemy wpłynąć na przyszłość naszej planety!

Tematyka webinarów w programie Be.Eco