RUSZAMY Z PROJEKTEM BE.ECO, którego celem jest tworzenie społeczności skupionej wokół ekologii, która stała się wyzwaniem XXI wieku. 

Projekt stworzony jest z myślą o osobach, którym bliska jest edukacja ekologiczna, które chcą zdobywać wiedzę, a następnie budować świadomość i docierać z informacjami dot. ekologii do młodego pokolenia.

JEŚLI PODOBA CI SIĘ IDEA

CHCESZ POLECIĆ GO SZKOLE W KTÓREJ UCZĄ SIĘ TWOJE DZIECI

  • napisz do nas jeśli chcesz żebyśmy wysłali info o projekcie do szkoły w której uczy się Twoje dziecko: be.eco@digitaluniversity.pl

Chcemy Cię też zainspirować do aktywnych lokalnych działań związanych z ekologią. W pracy, szkole córki/syna, w domu, z przyjaciółmi, w tygodniu, w weekend, podczas wakacji – dowolnie 🙂 Wierzymy, że nawet najmniejsze działania czy zmiana codziennych nawyków jest cennym gestem, by chronić środowisko Ziemi.

Zobacz inspiracje

Jeśli zainteresował Cię ostatnio artykuł, film, książka dotyczące ekologii, lub odkryłeś miejsce, które warto odwiedzić związane z ww. tematem, lub jeśli zainspirowała Cię jakaś idea, aktywność, myśl, rozwiązanie, podpowiedź – odnośnie zagadnień, którymi się zajmujemy w projekcie – śmiało, podziel się nim z nami! Wypełnij poniższy formularz, zapoznamy się ze zgłoszeniem i chętnie dodamy do pozostałych inspiracji na naszej stronie.

Podziel się swoją inspiracją

WIELKI TURNIEJ BE ECO dla uczniów szkół podstawowych  już w maju 2022. - dowiedz się więcej >>>