Jury Konkursu Be.Eco

Izabela Bartnicka

Ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży HR i konsultingu, w obszarze nowych technologii i transformacji cyfrowej oraz ich wpływu na nasze życie i biznes. Jej specjalizacja to HR Tech, candidate i customer experience, employer branding oraz wpływ nowych technologii na różne obszary biznesu i naszego życia. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała wcześniej w Grupie Pracuj oraz Hudson Morgan Philips Group. Zajmowała rożne stanowiska i kilka razy zmieniała swój profil zawodowy, przechodząc od rekrutacji i employer brandingu, przez wdrażanie systemów IT i procesów HR, do zarządzania marketingiem i sprzedażą. Tak zróżnicowane i kompleksowe doświadczenie pozwala jej bardzo szeroko patrzeć na biznes i dobrze rozumieć perspektywy różnych stron. W Digital University odpowiada za rozwój biznesu, strategię sprzedaży i marketingu oraz procesy wewnętrzne w zespole wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie prowadziła liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje z zakresu rekrutacji, employer brandingu, candidate experience, kompetencji przyszłości, strategii działań HR, wpływu nowych technologii na biznes i nasze życie. Jest autorką branżowych artykułów oraz prelegentką na konferencjach m.in. Kongres Kadry, Wyzwania HR, Nowoczesny Przemysł EXPO, Narzędziownia HR, Pipeline Summit. Izabela jest także mentorką w Vital Voices i należy do SingularityU Warsaw Chapter i należy do Singularity Group.

Anna Kazusek

Marketing Manager Poland&Baltics | Knauf Insulation. Od ponad 20 lat zajmuje się procesem budowania marek, komunikacją rozumianą jako rozmowa z ludźmi. Z Grupą Knauf jest związana od 2007 roku. Odpowiadała za działania marketingowe, badania, rozwój biznesu. Wspierała spółki Grupy Knauf w Polsce i regionie CEE w projektach dotyczących komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Obecnie należy do zespołu Knauf Insulation i odpowiada za działania marketingowe w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zawodowo i prywatnie wspiera wszelkie projekty ProEko. Pasja podróżowania daje jej możliwość szerszego spojrzenia na globalne problemy, szczególnie ekologiczne, a to z kolei inspiruje do realizacji nowych projektów w firmie Knauf Insulation. 

Dominika Lenkowska-Piechocka

Ekspertka komunikacji, ekoaktywistka i twórczyni Who Will Save The Planet. Wspiera organizacje w budowaniu strategii i kampanii komunikacyjnych, które niosą prawdziwą wartość dla interesariuszy. Po kilkunastu latach pracy dla korporacji, dziś, rozwijając własną agencję, ma przywilej wybierać projekty, które chce wspierać swoją wiedzą i pasją do komunikacji i natury. Poprzez wystąpienia i warsztaty inspiruje organizacje do bardziej świadomych ekologicznie działań. Na co dzień, wraz ze swoją społecznością online (@whowillsavetheplanet), stara się być choć trochę lepsza dla Planety, jednak uwzględniając troskę o własny dobrostan. Facylitatorka. 

Agata Lipiec

Manager Programów Fundacji Deloitte Polska, od 20 lat zajmuje się budowaniem przekazu, który ma wpływ na ludzi – jako dziennikarka, ekspertka od komunikacji w internecie i mediach społecznościowych, marketerka w dużych korporacjach. Od czerwca 2021 roku postanowiła wykorzystać to doświadczenie i wiedzę, by zrobić coś, co będzie miało realny wpływ na życie ludzi. Dlatego dołączyła do zespołu Fundacji Deloitte Polska. Jest związana z Deloitte od 2017, gdzie z powodzeniem odpowiadała za działania komunikacyjne i marketingowe działu konsultingu w obszarze nowych technologii. Wspierała zespoły doradztwa technologicznego i odpowiadała za CIO Program. Prywatnie uwielbia górskie wycieczki, spacery po lesie i odkrywanie świata z rodziną. 

Marcelina Rybiańska

Związana z grupą Rodzice dla Klimatu, promującą międzypokoleniowy aktywizm na rzecz budowania sprawiedliwości klimatycznej. Mama trzylatki, pasjonatka literatury przyrodniczej i bezwstydna podglądaczka dzikich ptaków. 

 

Agnieszka Soszyńska

Członkini rady Fundacji Inter Cars, absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego. Od początku swojej kariery związana z branżą motoryzacyjną. Wieloletni partner handlowy firmy Inter Cars S.A. Obecnie aktywnie zaangażowana w tworzenie nowo powołanej Fundacji Inter Cars. Prywatnie szczęśliwa żona i mama czterech wspaniałych synów Antka, Franka, Wojtka i Jakuba. Miłośniczka zdrowego stylu życia. 

Małgorzata Witkowska

Kierowniczka Zespołu Trade Marketingu i Innowacji w Departamencie Komunikacji Marketingowej Banku BNP Paribas. Doświadczona menedżerka komunikacji marketingowej z unikalnym ponad 20-letnim doświadczeniem w repozycjonowaniu i budowaniu dużych międzynarodowych marek. Liderka biznesowych projektów zewnętrznych i wewnętrznych o dużym znaczeniu dla organizacji. Współtwórczyni skutecznych strategii marketingowych dostosowanych zarówno do potrzeb klientów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. W organizacji pełni także rolę Sustainability Officera.